Twój IP: 35.170.64.36
Dzisiaj: 24 Cze 2021

Zapraszamy na giełdę kolekcjonerską

Po dłuższej przerwie, ponownie wracamy do organizowania naszych cyklicznych spotkań dla wszystkich pasjonatów kolekcjonowania. Przed pandemią odbywały się one w każdą pierwszą i trzecią niedziele miesiąca, o godz. 11.00 – nie inaczej będzie i teraz.

Startujemy już w tę niedzielę, 19 czerwca. Dla przypomnienia (bądź informacji tych, którzy jeszcze nie wiedzą), podajemy adres: Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).

Informujemy, że spotkania odbywać się będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja itp.).

Zapraszamy!

Konto Stowarzyszenia Unikat-Przyjazna Gmina, Ostrołęka, ul. Hallera 13:

70 2030 0045 1110 0000 0186 0760

Członkowie Stowarzyszenia mogą opłacać składki członkowskie przelewem na konto w wysokości ustalonej przez Zarząd (składka za cały rok to 40zł).

W tytule przelewu należy wpisać: Składka członkowska za rok 20XX,  Imię i Nazwisko.