Twój IP: 34.205.93.2
Dzisiaj: 20 Wrz 2020

osoób !!!

Ostrołęka ©  2012-2018

23 sierpnia 2020 (niedziela) -l Przasnyski Targ Staroci - od godz. 9.00 do 15.00 - Targowisko Miejskie przy ul. Polnej w Przasnyszu.

6 września 2020 (niedziela) - Giełda Kolekcjonerska OKK UNIKAT - od godz. 11.00 do 12.30 - budynek Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Hallera 13.

20 września 2020 (niedziela) - Giełda Kolekcjonerska OKK UNIKAT - od godz. 11.00 do 12.30 - budynek Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Hallera 13.

Zapraszamy, wstęp wolny.

W związku z epidemią  koronawirusa prosimy o zapoznanie się z regulaminem Giełdy dostępnym TUTAJ.

Spotkania odbywają się w każdą I i III niedzielę każdego miesiąca w Klubie „Lokator” Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Hallera 13.

W tych spotkaniach mogą uczestniczyć wszyscy niezależnie od wieku zainteresowani kolekcjonerstwem. Można tu zobaczyć oraz wymienić, sprzedać i kupić różnego rodzaju zbiory kolekcjonerskie.

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów organizuje:

- spotkania klubowe

- wystawy tematyczne z okazji różnych świąt, rocznic, uroczystości

- przeglądy i wycenę indywidualnych kolekcji

- targi i aukcje kolekcjonerskie

- kontakty z innymi kolekcjonerami spoza Ostrołęki.

Przedmiot zbiorów kolekcjonerskich

członków Klubu:

- polskie monety: „stara polska”, okres międzywojenny, monetyPRL, monety po denominacji

(2 zł okolicznościowe, 10 i 20 zł kolekcjonerskie - lustrzanki)

- monety euro

- inne monety zagraniczne

- karty telefoniczne polskie i zagraniczne

- pocztówki z Ostrołęką

- medale pamiątkowe

- ordery i odznaczenia

- biała broń (np. szable, bagnety, kordziki)

- militaria (np. hełmy, elementy umundurowania wojskowego, odznaki)

- orzełki polskie

- komiksy

- gadżety reklamowe (np. kubki, kufle, szklanki, smycze)

- autografy znanych osób

- inne drobne przedmioty (np. żetony, znaczki okolicznościowe, stara korespondencja)

- regionalia związane z Ostrołęką i okolicami.

Skład Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów.

Adam Kilimon – prezes.

Mariusz Brodowski – wiceprezes ds. organizacyjnych.

Składka członkowska za cały rok kalendarzowy wynosi  40 zł.