TRANSLATOR
English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Hebrew Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj17
mod_vvisit_counterW tym tygodniu172
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu214
mod_vvisit_counterW tym miesiącu510
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu776
mod_vvisit_counterIlość odwiedzin74593

Online (w ciągu 20 minut): 1
Twój IP: 3.238.235.155
,
Dzisiaj: 16 Maj 2021
Reklama
Jest nas w Klubie już

osób !!!

INFO

Strona Ostrołęckiego Klubu
Kolekcjonerów UNIKAT

Ostrołęka
ul. Hallera 13

Ostrołęka ©  2012-2020

Administrator strony:
Mariusz Brodowski
tel. 881 412 412

 

 


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

 


 

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Unikat-Przyjazna Gmina do zapisywania się na wycieczkę do Lublina. Data wyjazdu: 25 czerwca 2017 r. (niedziela), około godz. 1.00-2.00 w nocy.
W programie wycieczki:
- wizyta na dwóch giełdach kolekcjonerskich,
- zwiedzanie Kaplicy Trójcy Świętej z Lapidarium, Baszty i wszystkich ekspozycji w Muzeum Lubelskim na zamku,
- zwiedzanie byłego obozu koncentracyjnego Majdanek – Miejsca Pamięci i Muzeum oraz złożenie kwiatów.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają członkowie naszego Stowarzyszenia, a w miarę wolnych miejsc będzie można zapisać inne osoby. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z członkami Zarządu Stowarzyszenia, w celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w wyjeździe. Nieprzekraczalny termin zgłoszenia: 11 czerwca 2017.
Więcej informacji pod numerami tel.: 881412412 (Mariusz), 604667928 (Adam) lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Reklama