Twój IP: 54.80.249.22
Dzisiaj: 21 Sty 2022

osoby !!!

Najbliższe spotkania:
16 stycznia 2022 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).

Informujemy, że spotkania klubowe odbywać się będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja itp.).

Zapraszamy!

II Giełda Kolekcjonerów zbliża się wielkimi krokami. Wydaje się, że nie tak dawno zapraszaliśmy na jej pierwszą edycję, a tu już możemy poinformować o kolejnej.

Spotykamy się już 21 października 2017r. w pasażu Galerii Bursztynowej (podobnie jak poprzednio). Monety, autografy, otwieracze, karty telefoniczne, komiksy, kapsle i mnóstwo innych walorów kolekcjonerskich- to wszystko czekać będzie na miłośników staroci i kolekcjonowania.
Jeśli zatem: jesteś kolekcjonerem - początkującym bądź zaawansowanym, albo dopiero myślisz o rozpoczęciu zabawy z tym hobby; posiadasz różne przedmioty i chciałbyś poznać ich wartość lub wymienić je albo sprzedać; chciałbyś powiększyć swoje dotychczasowe zbiory; chciałbyś poznać innych zapaleńców - to ta impreza jest dla Ciebie!
Wszystkich odwiedzających zapraszamy 21.10.2017 r., w godz. 10.00-16.00. A tych, którzy chcieliby tego dnia wystawić swoje przedmioty, zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i wypełnienia karty zgłoszenia (do pobrania na naszej stronie).
Organizatorami II Giełdy Kolekcjonerów są: Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów "Unikat", przy współpracy z Galerią Bursztynową.

Pobierz:

REGULAMIN GIEŁDY