Twój IP: 3.145.17.46
Dzisiaj: 26 Kwi 2024

Nasz klub aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym  i społecznym naszego miasta. Namiot klubowy był obecny na kilku  imprezach i festynach o zróżnicowanym charakterze. W okresie V-IX 2017 uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach, na których zaprezentowane zostały  zbiory będące przedmiotem „żywego” zainteresowania kolekcjonerów i nie tylko. Znalazły się wśród nich głównie monety, banknoty, karty telefoniczne, znaczki pocztowe, bilety komunikacji miejskiej, kapsle piwne, itp. Zbiory zostały pokazane na takich wydarzeniach, jak:
• 1.04: Jarmark Ostrołęcki
• 2.06: Festyn  z okazji 20 - lecia OTBS
• 3.06: Festyn Rodzinny z  Jedynką  przy Gimnazjum  Nr  1
• 3.06: VII Zawody Kawaleryjskie (Błonia nad Narwią)
• 4.06: V Ostrołęckie Spotkania  Spółdzielcze (Park Miejski)
• 10.06: Festyn  „ My Twoją Szansą” przy ZS Nr 5
• 11.06: Festyn Dworcowy na Osiedlu Stacja
• 18.06: Festyn Spółdzielczy OSM (przy budynku Spółdzielni na ul. Hallera)
• 6.08: Trzeźwościowy Piknik Rodzinny (Stadion Miejski)
• 12.08: III Festyn „ Cud nad Narwią” (Błonia i plaża nad Narwią)
• 9.09: Festyn na zakończenie wakacji  z Radiem „OKO” Ostrołęka
• 17.09: Kurpiowskie  Targi  Rolnicze (Parking i plac przy Kupcu)
• 24.09: Święto V Pułku Ułanów Zasławskich (Wojciechowice)
• 24.09: III Piknik Rodzinny „Dzień Bez Samochodu” przy MZK w Ostrołęce
Po tym pracowitym dla nas okresie przyszedł czas  na trochę oddechu  i przygotowanie się do nowego sezonu. Mamy nadzieję, że nasze stoisko znów będzie przyciągać  mieszkańców miasta i gości przybyłych na poszczególne wydarzenia.