Twój IP: 18.117.137.64
Dzisiaj: 01 Maj 2024

==> 5 maja 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 11 maja 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00, Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul.Sienkiewicza, Goworowo.
==> 18 maja 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiergu ulic Targowej i Zawadzkiego.
==> 19 maja 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).

W dniach 25-26 listopada 2017r. odbyła się już XXXII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi. Wśród wielu wystawców z Polski i zagranicy byli członkowie Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów „Unikat”. Naszą coroczną klubową tradycją jest aby nie tylko odwiedzić giełdę, ale przy okazji zaprezentować się szerszemu gronu kolekcjonerów. Dlatego nasi klubowicze zorganizowali stoisko, na którym znalazło się wiele różnorodnych monet, banknotów, kart telefonicznych, biletów komunikacji miejskiej, kapsli i etykiet piwnych, znaczków pocztowych, itp. Informacja o tym stoisku została umieszczona w gazetce wydanej przez organizatorów giełdy. Cieszyło się ono niesłabnącym zainteresowaniem innych wystawców i osób odwiedzających giełdę. Przyciągnęła ich zarówno swoista magia łódzkiej giełdy, jak i możliwość obejrzenia wielu ciekawych kolekcji,  dokonania kupna, wymiany i sprzedaży przedmiotów, uzyskania fachowych porad i ekspertyz. Łódzka giełda jest idealnym miejscem dla spotkań wszelkiego rodzaju kolekcjonerów, hobbystów  i zbieraczy.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu w naszej Galerii.