Członkowie naszego klubu kolekcjonera chętnie uczestniczą w spotkaniach z młodzieżą. Jedne z nich odbyły się w dniu 6 czerwca 2019r. w bibliotece szkolnej II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce. Spotkania połączono z prelekcją pt. „Architektura miast i miasteczek”. Poprowadził ją Adam Kilimon. Prelekcji tej wysłuchali uczniowie trzech klas szkolnych, którzy byli żywo zainteresowani przedstawianą problematyką. Równocześnie zaprezentowano bogatą kolekcję kart telefonicznych, monet, znaczków pocztowych i ostrołęckich pocztówek, przedstawiających wspomnianą architekturę. Pochodziły one z kolekcji Adama Kilimona, Stanisława Orłowskiego i Ryszarda Sowy. Towarzyszył im ciekawy pokaz zdjęć przedstawiających budynki i budowle. Zdjęcia te   zostały wykonane podczas podróży prelegenta. Mamy zatem nadzieję, że te spotkania zainspirują młodzież nie tylko do poznawania ciekawych elementów architektury, ale także wyboru i realizacji ciekawych wyjazdów.