Z żalem przekazujemy informację, że 5 marca 2020 roku  zmarł Pan Piotr Woroncow – długoletni numizmatyk, filatelista i członek Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów „Unikat”.
Pan Piotr Był wieloletnim pracownikiem i dyrektorem Rejonu Energetycznego Ostrołęka. Poza wykonywaniem obowiązków zawodowych zawsze starał się znaleźć czas na swoje zainteresowanie i pasje kolekcjonerskie. Tak było zarówno w trakcie pracy w energetyce, jak i po przejściu na emeryturę. Pamiętamy go z naszych spotkań jako uśmiechniętego i skorego do rozmów klubowicza. Przy wielu z nas zatrzymywał się żeby zamienić choć kilka słów.
Msza święta zostanie odprawiona 7 marca 2020 r w Kościele pw. św. Antoniego Padewskiego (Klasztor) o godz. 14.30. Odprowadzenie zwłok na miejsce wieczystego spoczynku  na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce.
Rodzinie, Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym i pracownikom RE Ostrołęka,  składamy wyrazy głębokiego współczucia.