mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu1621

Twój IP: 44.195.47.227
Dzisiaj: 29 Mar 2024

Ostrołęka ©  2012-2023

Mimo iż ten rok dziwny i inny od poprzedniego (kwarantanny, zamknięte zakłady pracy i szkoły, odwołane imprezy), i mieliśmy trochę obaw, to – po wielu godzinach rozmów i różnych spotkaniach z nieukrywaną radością informujemy, że jesienna edycja Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce odbędzie się zgodnie z planem!

Miało być inaczej: złożyliśmy wniosek na konkurs, ogłoszony przez nasze miasto, otrzymaliśmy pieniądze, planowaliśmy zorganizować dwie edycje Giełdy. Niestety, wiosna była, jaka była – ale jesień jawi się w znacznie przyjemniejszych barwach. Dlatego już 10 października zapraszamy wszystkich tych, którzy kochają kolekcjonowanie, bądź lubią oglądać nietuzinkowe przedmioty, do Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce. Już od 10.00 czekać będą na Was zaproszeni wystawcy i tysiące przyciągających wzrok bibelotów i przedmiotów kolekcjonerskich.

Oczywiście, wszystko odbędzie się zgodnie z wytycznymi i w reżimie sanitarnym, narzuconym przez dzisiejszą sytuację. Ale to na pewno nie przeszkodzi w dokonywaniu wymian, zakupów czy miłych rozmowach. Zapraszamy serdecznie, a osoby, chętne do wystawienia swojego towaru podczas Giełdy, zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i wypełnienia Karty zgłoszenia, które znajdziecie poniżej:

Do pobrania:

Regulamin Kolekcjonerskiej Giełdy Różności

Karta Zgłoszenia

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 604 667 928 (Adam)

lub 881 412 412 (Mariusz).