Twój IP: 18.116.51.102
Dzisiaj: 08 Wrz 2024

==> 1 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 14 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00, Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul.Sienkiewicza, Goworowo.
==> 15 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 21 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiegu ulic Targowej i Zawadzkiego.
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!

W słoneczną sobotę 15 czerwca 2024r. odbył się festyn z okazji 65 – lecia Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Stał się on doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na zabawie i integracji. Był wydarzeniem z całym mnóstwem atrakcji w postaci prezentacji służb mundurowych, pokazów sprzętu ratowniczego, udzielania pierwszej pomocy i sztuk walki, zabaw i konkursów tematycznych dla dzieci i dorosłych. Towarzyszyły im występy grup dziecięcych, Akademii Tańca Magia, zespołów wokalno – muzycznych. Znalazło się na nim sporo stoisk edukacyjno – informacyjnych, handlowych i gastronomicznych. Spośród nich pod zielonymi namiotami wyróżniało się stoisko Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów „Unikat”. Na wspomnianym stoisku zaprezentowano głównie monety, banknoty, odznaczenia, odznaki cywilne i wojskowe, starocia, itp. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się banknoty zagraniczne z wielu państw świata, paczka bankowa nowych banknotów o nominale 1 dolar USA, kordzik oficerski Marynarki Wojennej z okresu PRL, kolekcja owadów zatopionych w żywicy epoksydowej. Odwiedziło je sporo grono osób, które oglądały wystawione przedmioty, chciały dokonać wyceny przyniesionych monet, zapytać o zagadnienia związane z kolekcjonowaniem i miejscem spotkań naszych klubowiczów.