Twój IP: 3.15.7.7
Dzisiaj: 08 Wrz 2024

==> 1 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 14 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00, Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul.Sienkiewicza, Goworowo.
==> 15 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 21 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiegu ulic Targowej i Zawadzkiego.
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!

Tradycyjnie jak co roku członkowie naszego klubu postanowili odwiedzić kolegów z Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów. W niedzielę 11 lipca 2024r udali się na XXVII Giełdę Staroci i Rzeczy Potrzebnych Komuś Innemu, która odbywała się przed budynkiem Muzeum Regionalnego im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach. W wspomnianej giełdzie uczestniczyło kilku wystawców mających w swojej ofercie wiele zróżnicowanych przedmiotów. Spośród nich wyróżniało się stoisko OKK „Unikat” zlokalizowane pod zielonym namiotem w stałym miejscu zapewnianym przez muzeum. Nasi członkowie zaprezentowali na nim bogaty wybór monet i banknotów, odznaczeń  cywilnych i wojskowych, odznak dla osób cywilnych i organizacji, emblematów i orzełków, kufli, kalendarzyków, itp. Ich stoisko cieszyło się sporym i nieustającym zainteresowaniem przez cały czas trwania giełdy. Nie milkły ich rozmowy na tematy związane z kolekcjonerstwem, starociami i innymi zagadnieniami. Odpowiadali na szereg pytań i starali się pomóc w poszukiwaniu konkretnych przedmiotów. Dzięki tak miłej atmosferze  członkom „Unikatu” bardzo szybko minęły trzy godziny trwania giełdy i czas było wracać do rodzinnej Ostrołęki.