Twój IP: 3.238.235.155
Dzisiaj: 16 Maj 2021

Zarząd Stowarzyszenia Unikat – Przyjazna Gmina uprzejmie zaprasza do udziału w walnym zebraniu członków w dniu 19 marca 2017 r. o godz. 16.00 (I termin) i o godz. 16.15  (II termin).
Miejsce zebrania: Ostrołęka, ul. Hallera 13 (Klub Lokator)
Porządek obrad
1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku obrad.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Zebrania.
3.Sprawozdanie merytoryczne z działalności funkcjonowania stowarzyszenia w 2016 r.
4.Sprawozdanie finansowe z działalności stowarzyszenia w 2016 r.
5. Sprawozdania merytoryczne z działalności trzech sekcji  stowarzyszenia w 2016 r.
6.Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej.
7.Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej dotyczącej działalności Zarządu  za rok 2016 i dotyczącej sprawozdania finansowego i merytorycznego Stowarzyszenia.
8.Przedstawienie przez Komisję Rewizyjną wniosku o udzielenie absolutorium Członkom Zarządu Stowarzyszenia za rok 2016 oraz podjęcie głosowań w tej sprawie.
9.Projekt uchwały i  głosowanie  w sprawie zatwierdzenia sprawozdań merytorycznych działalności stowarzyszenia za rok 2016.
10. Projekt uchwały i  głosowanie  w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego, bilansu i informacji dodatkowej stowarzyszenia za rok 2016.
11. Propozycja planu pracy i koncepcje  działalności Stowarzyszenia w 2017r.
12. Wolne wnioski i zapytania.
13. Zamknięcie walnego zebrania i zakończenie obrad.