Twój IP: 3.136.97.64
Dzisiaj: 24 Kwi 2024

Dzień dobry – mamy dla Was świetną wiadomość. Po dłuższej przerwie ruszamy z organizacją naszych stałych giełd kolekcjonerskich w Klubie Lokator. Wreszcie będzie okazja, żeby spotkać innych, znajomych zapaleńców, pochwalić się nowymi zdobyczami, czy dokonać ciekawych wymian.

Terminy giełd nie ulegają zmianie, nadal będzie to pierwsza i trzecia niedziela miesiąca. Jednak, ze względu na sytuację w Polsce, wszyscy Uczestnicy giełdy będą musieli ściśle stosować się do poniższego Regulaminu.

REGULAMIN GIEŁD KOLEKCJONERSKICH,

ORGANIZOWANYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE „UNIKAT – PRZYJAZNA GMINA”

I OSTROŁĘCKI KLUB KOLEKCJONERÓW „UNIKAT”

W CZASIE PANDEMII COVID-19 W POLSCE

1. Wszystkie osoby, uczestniczące w giełdzie (Wystawcy i Odwiedzający) zobowiązani są do zapoznania się z poniższym regulaminem.

2. Giełdy kolekcjonerskie organizowane przez Stowarzyszenie Unikat – Przyjazna Gmina odbywać będą się w każdą I i III niedziele miesiąca, z wyłączeniem świąt itp. Giełdy odbywać będą się w jednej sali (duża sala w siedzibie OSM Lokator, ul. Hallera 13), we wcześniej podanych godzinach.

3. Wystawcami podczas giełd mogą być wyłącznie członkowie Stowarzyszenia bądź zaproszeni przez Nich goście (po wcześniejszym zgłoszeniu Ich uczestnictwa Zarządowi Stowarzyszenia).

4. W sali odległości pomiędzy stanowiskami dla wystawiających muszą wynosić min. 1,5 m. W przypadku wyczerpania zapasu stoisk Organizator może odmówić Wystawcy uczestnictwa w giełdzie. Sala wietrzona będzie regularnie.

5. Przebywanie osób w sali, gdzie odbywać będzie się giełda, ograniczone zostanie do niezbędnego minimum, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (m. in. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, tylko osoby zdrowe) i w wyznaczonych obszarach.

6. Wszystkie osoby wchodzące na giełdę zobowiązane są do dezynfekcji dłoni lub zakładania rękawiczek ochronnych,  zakrywania ust i nosa oraz nie przekraczania obowiązującej strefy przebywania.

7. Przed wejściem do sali umożliwione będzie skorzystanie z płynu dezynfekującego do rąk oraz zamieszczona zostanie informacja o sposobie jego użycia oraz obowiązku dezynfekowaniu rąk przez wszystkie osoby wchodzące na giełdę.

8. Po zakończeniu uczestnictwa w giełdzie każdy z Wystawców zobowiązany jest do uporządkowania swojego stoiska, ze szczególnym uwzględnieniem ustawienia stolików i krzeseł, a także dezynfekcji powierzchni dotykowych, w tym blatów i krzesełek.

9. Po zakończeniu giełdy organizatorzy dokonają dezynfekcji powierzchni dotykowych – poręczy, klamek, włączników itp. Przeprowadzając dezynfekcję, ściśle przestrzegać będzie się zaleceń producenta znajdujących się na opakowaniu środka do dezynfekcji, a także czasu niezbędnego do wywietrzenia dezynfekowanych pomieszczeń

Aha, jeszcze najważniejsza informacja – pierwsza giełda już 5 lipca! Zapraszamy, przekażcie dobrą nowinę wszystkim znajomych zbieraczom i kolekcjonerom :)