Twój IP: 3.145.46.55
Dzisiaj: 08 Wrz 2024

==> 1 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 14 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 13.00, Targi Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul.Sienkiewicza, Goworowo.
==> 15 września 2024  (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 21 września 2024 (sobota), od godz. 8.00 do 12.00 - Pchli Targ w Ostrołęce, Targowisko Miejskie u zbiegu ulic Targowej i Zawadzkiego.
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!

Rozpoczęła się kolejna czwarta już edycja Targów Staroci i Rozmaitości w Goworowie. Wróciła po jesienno – zimowej przerwie. Stały się one wydarzeniem cyklicznym przyciągającym spore grono osób chcących nabyć unikalne, niepowtarzalne i ciekawe przedmioty. Są okazją do wspólnych i często rodzinnych poszukiwań rzeczy, których nie znajdzie się w sklepach. Zaprosił na nie Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie wraz z naszym Ostrołęckim Klubem Kolekcjonerów „Unikat”

Pierwszy z  tegorocznych targów zorganizowany został 11 maja 2024. Przybyło na niego ponad 20 wystawców oferujących całe mnóstwo zróżnicowanych przedmiotów. Na ich stoiskach znalazły się liczne antyki, starocie i przedmioty kolekcjonerskie. Spośród nich dominowały  monety, banknoty, znaczki pocztowe, odznaczenia, biała broń, porcelana, wyroby z mosiądzu i szkła, biżuteria, książki, itp. Kolejny podobny targ odbył się 8 czerwca 20224 r. Przybyła na niego zbliżona liczba wystawców, którzy prezentowali przedmioty dla miłośników antyków i staroci, kolekcjonerów, osób poszukujących czegoś wyjątkowego i ciekawego do wystroju wnętrz. Praktycznie każda z osób odwiedzających znalazła coś dla siebie. Sprzyjała temu przyjazna i przyjemna atmosfera. Ponadto sprzedający chętnie dzielili się swoją wiedzą i pasją z kupującymi. Dlatego wspomniane wydarzenie cały czas cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu i osób odpoczywających w licznych domkach letniskowych.

Zobacz zdjęcia z Goworowa na portalu eOstrołęka/