Trzeci raz w tym roku członkowie OKK „Unikat” odwiedzili Siedlce. W niedzielę 14 września 2025r. byli obecni na XXXIV Giełdzie Staroci i Rzeczy Potrzebnych Komuś Innemu. Zorganizowano ją przed budynkiem siedleckiego Muzeum Regionalnego. Podczas niej odwiedzający mają szansę poszukiwania okazów do swoich kolekcji czy wystroju wnętrz. Uczestnictwo w niej naszych ostrołęckich kolekcjonerów stało już swoistą coroczną tradycją. Stanowiło ono doskonałą okazję aby zaprezentować swoje unikatowe i ciekawe przedmioty. Pod zielonym namiotem „Unikatu” zaprezentowano ich bogaty wybór, które przyciągnęły wielu oglądających. Praktycznie każdy odchodził z zakupionym przez siebie przedmiotem.
==> 7 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
==> 13 czerwca 2026 (sobota), od godz. 7.00 do 12.00 - Targ Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul. Sienkiewicza, Goworowo
==> 20 czerwca 2026 (sobota), Pchli Targ, od godz. 7.00 - 12.00, Targowisko Miejskie w Ostrołęce u zbiegu ulic Zawadzkiego i Targowej
==> 21 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 5 lipca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 - Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!













