[Enter code here] U sąsiadów „za miedzą”
INFO

Strona Ostrołęckiego Klubu
Kolekcjonerów UNIKAT

Ostrołęka
ul. Hallera 13

Ostrołęka ©  2012-2026

Administrator strony:
Mariusz Brodowski
tel. 881 412 412


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj295
mod_vvisit_counterWczoraj116
mod_vvisit_counterW tym tygodniu677
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu432
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1109
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu2059
mod_vvisit_counterIlość odwiedzin140102

Online (w ciągu 20 minut): 4
Twój IP: 18.97.14.88
,
Dzisiaj: 13 Cze 2026
TRANSLATOR
English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Hebrew Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish
Jest nas w Klubie już

osób !!!

==> 7 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
==> 13 czerwca 2026 (sobota), od godz. 7.00 do 12.00 - Targ Staroci i Rozmaitości w Goworowie, Targowisko przy ul. Sienkiewicza, Goworowo
==>  20 czerwca 2026 (sobota), Pchli Targ, od godz. 7.00 - 12.00, Targowisko Miejskie w Ostrołęce u zbiegu ulic Zawadzkiego i Targowej
==> 21 czerwca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro).
==> 5 lipca 2026 (niedziela), od godz. 11.00 do 12.30 -  Giełda Kolekcjonerska OKK Unikat, Ostrołęka, Klub Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro)
ZAPRASZAMY, wstęp wolny!

Listopad praktycznie wszystkim Polakom kojarzy się z jedną datą: 11 listopada. Biało-czerwone flagi, koncerty pieśni patriotycznych i inne imprezy są na porządku dziennym. Nie inaczej było w Olszewie-Borkach, gdzie 16 listopada zorganizowany został Piknik Patriotyczny. Organizatorem było Surge Polonia, które zadbało o wszelkie atrakcje na miejscu. Mimo listopada i jesiennej aury nie obawiano się złej pogody, bo impreza odbywała się w dużej sali gimnastycznej. Jak to zwykle na tego typu wydarzeniach, nie zabrakło przeróżnych atrakcji: można było poczuć się jak Polacy sto lat temu i nauczyć pisać prawdziwym gęsim piórem, czy przejść skróconą musztrę wojskową. Można było przygotować sobie nakrycie głowy, jak dawne modystki. Kto chciał, mógł obejrzeć stare, oryginalne materiały opatrunkowe i inne medykamenty, z których niektóre miały ponad sto lat. Miłośnicy broni mogli spróbować celności swego oka i pobawić się atrapami broni. Zgłodniałych przyciągał cudowny zapach grochówki, unoszący się z kuchni polowej przed budynkiem. Nie zabrakło też występujących na scenie: akordeonisty czy laureatów dziecięcego konkursu piosenek patriotycznych.

A pośród tego wszystkiego znalazło się także spore stoisko Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów. Monety, banknoty, pocztówki z Ostrołęki i wiele innych przedmiotów przyciągnęło sporą liczbę uczestników wydarzenia, którzy z zainteresowaniem podziwiali zbiory kolekcjonerskie i dopytywali o prezentowane kolekcje.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i Chętnie pojawimy się na pikniku w kolejnych latach.

Zobacz więcej zdjęć w naszej Galerii.

 
Reklama